نرم افزار Tableau Server

نرم افزار تبلو سرور با هدف اشتراک و استفاده آسانتر از داشبوردها، طراحی شده است. تبلو سرور این امکان را برای شما فراهم می سازد تا در هر بستری ودر هر زمانی بتوانید داشبوردهای کسب و کار خود را مشاهده نمایید.

داشبوردهای خود را در نرم افزار تبلو دسکتاپ  ایجاد کنید، سپس آنها را بصورتی کاملا ایمن و آسان توسط نرم افزار تبلو سرور Tableau Server به اشتراک بگذارید. اجازه دهید دیگران با روشی کاملا نوین با داده های شما ارتباط برقرار کنند. کاری کنید که در کسب و کارتان، یافتن پاسخ ها، ظرف چند دقیقه، و نه چند ماه صورت گیرد.

نرم افزار هوش تجاری

با استفاده از نرم افزار هوش تجاری تبلو سرور Tableau Server ، کل گروه کاری شما قادر خواهند بود، براحتی از داشبوردهای داده تعاملی استفاده کنند. هنگامی که کارکنان می توانند در کل سازمان داده های خود را مشاهده و درک کنند، مشکلات را حل کرده و فرصت های جدیدی کشف می کنند.

نرم افزار هوش تجاری

هنگامی که یک داشبورد را در نرم افزار هوش تجاری تبلو سرور Tableau Server منتشر می کنید، تیم شما قادر خواهد بود به صورتی ایمن، از هر مرورگر یا دستگاه تلفن همراهی به آن دسترسی داشته باشد. آنها می توانند جستجوی های دقیقی انجام داده و با ویرایش یک view در وب یا تبلت، پرسش های جدیدی مطرح کنند. شما همچنین می توانید پاسخ سوالات را در جلسات داخلی و یا خارج از محل کار، به سرعت دریافت کنید.

نرم افزار هوش تجاری

داشبوردها و داده های خود را در تبلوسرور منتشر کنید تا تمام افراد تیم کاری شما بتوانند از آنها استفاده کنند. برای استفاده همگان منابع داده را تعریف کنید، متادیتا یا فراداده ها را اضافه کرده و فیلدهای داده و محاسباتی جدید، ایجاد کنید. بطور کلی کسب و کار خود را مجهز به یک منبع موثق واحد و ایمن نمایید.سپس برای هر کاربر و هر گروه سطوح دسترسی تعیین کنید تا بتواند داشبوردها را مشاهده کنند، تحلیل کنند، فیلتر کنند و …

ویژگی های دیگر Tableau Server

سهولت کاربری، تنها مختص کاربران تجاری نیست. نصب و نگهداری نرم افزار تبلو سرور Tableau Server سریع و آسان بوده و برای استفاده از این ابزار نیازی به دانش فناوری اطلاعات پیشرفته نیست.به عبارت دیگر، فقط کافی است شما با کسب و کارخودتان مسلط باشید و به راحتی می توانید از این نرم افزار استفاده کرده و داشبوردهای مدیریتی بسازید.

نرم افزار تبلو سرورServer Tableau در مرورگرها و موبایل ها قابل است. شما میتوانید در نرم افزار تبلو دسکتاپ Tableau Desktop داشبورد ایجاد کرده و با دیگران اشتراک گذاری کنید. نصب و استفاده ی از آن خیلی ساده است. با استفاده از این نرم افزار کسب و کارتان رونق بیشتری خواهد گرفت چراکه خواهید توانست در عرض چند دقیقه و نه چند ماه پاسخ سوالهایتان را بیابید. این یک رویای IT است که به واقعیت پیوسته است.

با استفاده از داشبوردهای تعاملی زنده روی مروگر و دستگاه موبایل تان، سازمان تان را هر چه قویتر نمایید. در پرتال شرکت داشبوردهایی تعبیه کنید و براحتی این داشبوردها را به اشتراک بگذارید.

فرقی نمیکند اگر پشت میز کارتان نشسته باشید و یا در یک جلسه باشید، براحتی میتوانید پاسخ سوالات را بیابید. داده ها را فیلتر کنید، داده های جدیدی را بیافزاییدو هرنوع داشبورد و گزارشی که موردنیاز است را بسازید. همه ی این کارها را با نرم افزار تبلو سرور Tableau Server میتوانید انجام دهید.

نرم افزار تبلو سرور Tableau Server می تواند به انواع پایگاه های داده ی بواسطه ی ارتباطات زنده ،متصل شود و میتواند داده های شما را با ماشین داده ی فوق سریع خود استخرج نماید.

نرم افزار تبلو سرور Tableau Server می تواند براساس اسکجول یا برنامه زمانبندی مشخص، داده ها را بروز نماید و درصورتیکه ارتباطات قطع شود به شما هشدار داده میشود.

در نرم افزار تبلو سرور Tableau Server ، تجزیه و تحلیل داده ها و کنکاش در اطلاعات،برای کمک به کسب و کار شما می باشد. شما براحتی می توانید با داشبوردهای موجود کار نمایید. همچنین می توانید از انواع الگوریتم ها و روشهای نوین داده کاوی نیز استفاده نمایید.

اگر بخواهید پلت فرمی را برای شرکت کوچکی بسازید یا برای کل سازمان طراحی کنید،فارغ از حجم و بزرگی ساختار و حجم دادها، نرم افزار تبلو سرور Tableau Server با هر شرایط تطابق پذیر است. این سیستم با انواع سخت افزار خود را سازگار میکند. به عبارت دیگر بسته به اینکه شرکت یا سازمان شما در هر سطحی باشد،می توانید با راه اندازی نرم افزار تبلو سرور Tableau Server، همه داشبوردهای خود را در اختیار مدیران و ذینفعان قرار دهید.

نرم افزار تبلو سرور Tableau Server ، سطوح امنیتی مختلفی دارد.شما می توانید دسترسی به داشبوردها را براساس سطوح بندی مشخص ،تعیین نمایید.هر کاربری متناسب با سطح دسترسی مشخص می تواند داشبوردهای خود را مشاهده نماید.ضمنا امکان استفاده از SSL برای امنیت بیشتر وجود دارد.نرم افزار هوش تجاری تبلو سرور Tableau Server در هر دو سطح کاربر و گروه، برای پروژه ها، امنیت لازم را فراهم می کند. امنیت داده های خود را با مجوزهای ارتباط داده و فیلترینگ ، تضمین کنید. با استفاده از گزینه های موجود در معماری چند لایه، جداسازی کاربران و محتوا، به سادگی صورت می پذیرد.

به داده های آنلاین و به روز شده متصل شوید و یا طبق یک برنامه زمانی داده های خود را به روز نمایید. هنگامی که ارتباط داده ها برقرار نیست، هشدار دریافت کنید. اشتراک خود را به گونه ای تنظیم کنید تا داده های خود را زمانی که نیاز دارید دریافت کنید.

با نصب اپ اندروید یا IOS ، خواهید توانست از هر کجا و با هر وسیله ای که بخواهید به مدیریت داده هایتان بپردازید. تمامی داشبوردها بطور اتوماتیک برای تبلت های موبایل بدون نیاز به برنامه ریزی خاصی بهینه سازی شده اند. بسادگی با استفاده از تبلت و آی پد خود میتوانید با داشبوردها کار کنید.

نرم افزار هوش تجاری تبلو سرور Tableau Server ، یکپارچه سازی داده ها را در کسب و کار شما آسان می گرداند. در فرآیند سازمانی موجود خود و برنامه های کاربردی مانند Salesforce و Sharepoint، داشبورد های خود را جاسازی کنید.

در صورتی که شما برای یک تیم یا کل سازمان، پلتفرمی را آماده کرده باشید، نرم افزار هوش تجاری تبلو سرور Tableau Server ، آمادگی رشد، همگام با شما را دارد. نرم افزار هوش تجاری تبلو سرور Tableau Server با سخت افزار های شما سازگار می شود.

نرم افزار هوش تجاری تبلو سرور Tableau Server با سرعت شما حرکت می کند. ما بیشتر از هر صنعت دیگری بر روی تحقیقات و توسعه سرمایه گذاری می کنیم.

با امنیت کامل به هر نوع داده ای متصل شوید. منابع داده سازمان یافته را منتشر کرده و به اشتراک بگذارید. با منابع داده شرکت های مشهور از قبیل hadoop، cube، AWS، گوگل آنالیتیکس و منابع داده دیگر کار کنید.

دیدگاه مشتریان

"ساعت ۹ صبح یعنی زمانیکه تازه شروع به کار کرده اییم خواهیم توانست اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مدیران قراردهیم درحالیکه قبلا اینطور نبود و تا بعد از ظهر این کار طول میکشید."
آموزش هوش تجاری- نرم افزار هوش تجاری - آماتک
کوین ویدرکا
Cars.com
"پیشتر خیلی از سیستم های هوش تجاری، کاربرد چندانی نداشتند چون واقعا استفاده از آنها سخت بود. ولی نرم افزار تبلو Tableau ابزاری است که هر کسی که کامپیوتر دارد میتواند با آن کار کند."
هوش تجاری
مارشا شلز،
دانشگاه ییل
"بازده شرکت من به اوج خود رسیده است."
طراحی مدیریت دانش با هوش تجاری
شان اسپات
مدیر RBC Wealth
"حال با داشتن اطلاعاتی که قبلا نمیتوانستیم بدست آوریم، هم اکنون میتوانیم به سوالات جواب دهیم.به عبارت دیگر هر نوع تجزیه و تحلیلی که بخواهیم انجام دهیم این ابزار انتخاب اول تلقی میشود."
هوشمند سازی کسب و کار
مت کیزیسیاک
National Motor Club