آموزش هوش تجاری - نرم افزار هوش تجاری - آماتک

گزارش گارتنر در مورد نرم افزار Tableau

گزارش سالانه ی گارتنر راجع به نرم افزارهای هوش تجاری حائز اهمیت است، چراکه انعکاسی از تغییرات و نوآوری های بازار میباشد. در نمودار بالا جایگاه هر شرکت در حوزه ی تجزیه و تحلیل تجاری نسبت به رقبا دیده میشود . برای سومین سال نرم افزار Tableau مفتخر است که در از همه جلوتر قرار دارد. امسال موسسه تحقیقاتی گارتنر، این نرم افزار را در بالاترین جایگاه قرار داد.

مشتریها در بازار هوش تجاری محصولاتی میطلبند که سهل الاستفاده تر، قابل دسترسی برای همگان، و قابل ادغام با سیستم های موجود باشد Tableau .مشتاقانه در این حوزه ها دست به نوآوری های قابل توجهی زده است؛ شرکت تبلو مفتخر است که گارتنر عملکرد ما بعنوان پیشرو این عرصه در سال ۲۰۱۷ را تایید کرده است.

البته کار ما و طراحی ما فراتر از این حرفه است. در ماه های اینده، نسخ جدیدی عرضه خواهد شد؛ در این بسته ی نرم افزاری چندین نوآوری جدید وجود دارد که به شخص جهت دیدن و درک داده ها کمک میکنند. طی چندین سال بعد به R&D  توجه ویژه ایی خواهیم داشت و نوآوریهایی عرضه میکنیم که مشتریهایمان از ما میخواهند. با این سرمایه گذاریهاست که در سالهای آتی باز هم در این عرصه پیش رو خواهیم ماند.

در حال حاضر با مطرح شدن پلت فرم های فناوری اطلاعات که امکان تجزیه و تحلیل و نیل به سود تجاری بیشتر را فراهم آورده اند، دیگر روشهای سنتی مدیران بازارهای سرمایه و تجارت کارآمد نیستند. البته باید به این نکته توجه لازم را داشت که مدیران سنتی چگونه از سرمایه گذاری های خود نتایج مثبت میگرفتند و در عین حال مشتری بیشتری جذب میکردند.

 

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.